צרו קשר
ּ

שטיפה בלחץ מים

שטיפה בלחץ

מי זקוק לשירותי שטיפה בלחץ? כיצד מתבצעת שטיפה בלחץ? איזו חברה מתמחה בתחום של שטיפה באמצעות לחץ גבוה?

ישנם משטחים וחללים אשר קשה לנקות אותם במים וסבון – הן כיוון שמדובר במקומות מורכבים לניקוי כגון מפעלי תעשייה, מוסכים ומשרדים והן כי מדובר על כתמים קשים במיוחד לניקוי כמו שמנים, צבע, חלודה, עובש ועוד.

שטיפה בלחץ מים בטכנולוגיה מתקדמת היא הפתרון הטוב ביותר להסרת לכלוכים עיקשים במיוחד. שיטת שטיפה זו מתבצעת באמצעות סילוני מים בלחץ גבוה הפורצים ממכונות מתקדמות וחדשניות.

כתמים ולכלוך? קטן עלינו!

את שירותי השטיפה בלחץ מים מומלץ להזמין מאת המומחים מבית דוד קלין – שהנה חברה מקצועית, מנוסה ואמינה – ואשר לה ציוד מקצועי ומתקדם.

שטיפה בלחץ מתבצעת בעזרת טכנולוגיה חדשנית ובאמצעות מכונות מתקדמות והיא מאפשרת לנקות כל משטח בכל גודל וכל סוג של לכלוך קשה באמצעות סילוני מים בלחץ גבוה: כתמים עיקשים, צבע, גרפיטי, מסטיקים, חלודה, עובש ועוד. שירותי השטיפה בלחץ מתאימים לניקיון של משטחים וחללים רבים ובמיוחד לשטיפת רצפות וקירות מוסכים, מכונות ופסי ייצור של מפעלי תעשייה וכן משרדים, בניינים, מדרכות בטון וגרניט ועוד.

הניקיון יכול להתבצע הן באמצעות מים קרים והן במים חמים זאת בהתאם לדרגת קושי הלכלוך הקיים. גם משטחים שאינם חלקים ניתן לנקות על ידי שטיפה בלחץ מים החודרת לחריצים וחורים קטנים.

חסכוני בזמן ידידותי לסביבה

שירותי שטיפה בלחץ מאפשרים חסכון משמעותי במים ובחומרי ניקוי כימיים ותעשייתיים המזיקים לסביבה ומחלחלים אל האדמה. שיטת מתקדמת זו מאפשרת ניקיון מושלם ללא צורך בחומרים אלו. נוסף על כך, השיטה מאפשרת חיסכון גדול בזמן הודות למכונות החדשניות המנקות משטחים גדולים ומותירה אותם מבריקים ונטולי כתמים ולכלוך תוך זמן קצר. במקביל לכך, השטיפה המתבצעת בלחץ אינה פוגעת במשטחים ואינה משאירה שריטות וסימנים.

שטיפה בלחץ, איך זה עובד?

כתמים קשים להסרה, המופיעים על גבי קירות או רצפות או מכונות ופסי ייצור הזקוקות לניקיון יסודי, יכולים להיראות מבריקים ומצוחצחים ללא כל סימן של לכלוך לאחר שימוש במכונת שטיפה בלחץ מים. סילון מים חזק במיוחד פורץ מהמכונה בלחץ של עד 500 בר.

שוטפים כל כתם, על גבי כל משטח

הלחץ הגבוה מאפשר למים לחדור לכל לכלוך, גם כאשר מדובר על משטחים בעלי חריצים וחורים. הזרם העוצמתי של מכונת השטיפה חודר אליהם ומנקה את שאריות הלכלוך המצויות בהם ויכול להיאבק בלכלוך וכתמים קשים במיוחד בין אם מדובר על קיר מרוסס גרפיטי, רצפת מוסך או מפעל תעשייתי מלאת כתמי שמן מכל סוג, מסטיקים, עובש, חלודה ועוד.

צוות מקצועי ומנוסה מטעמנו מגיע לכל מקום ובתוך זמן קצר הופך אותו לנקי ומבריק.

הניסיון שעושה את הניקיון

חברת דוד קלין (David Clean) מתמחה באחזקה של מבנים, ניקוי חלונות בגובה, שירותי ניקוי ספות, מזרנים ובדים מסוגים שונים ועוד. לחברה התמחות מיוחדת גם בשירותי ניקוי באמצעות מכונות שטיפה בלחץ מים. החברה בעלת ניסיון עשיר של יותר מעשר שנים בתחומי הניקיון והאחזקה ולה צוות עובדים מקצועי ומנוסה ואלפי לקוחות מרוצים הנהנים משירות אישי, אמין ומקצועי לאורך שנים רבות.

החברה מספקת שירותי ניקיון מגוונים ואיכותיים לכל מטרה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי, מחזיקה בכל האישורים הנדרשים בכל תחומי עבודתה ומקפידה על נהלי בטיחות מחמירים. אם יש לך צורך בניקיון יסודי במפעל, מוסך, משרד ועוד – זה הזמן להשאיר פרטים באתר או ליצור עמנו קשר טלפוני וצוות מיומן מבית דוד קלין יעניק לך ניקיון מושלם בכל מקום.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ