צרו קשר
ּ

עבודה בגובה

עבודה בגובה דורשת מיומנות, זהירות ובקיאות בנהלי הבטיחות השונים. לאורך השנים האחרונות, הולכת וצוברת תאוצה הבנייה לגובה. בהתאם לכך, מבני מגורים ובנייני משרדים רבים מתמודדים עם בעיות שונות ומגוונות, כאשר חלקן נוגעות לניקוי החלונות והרחקת יונים. נדגיש כי עבודות אלו ועוד דורשות עבודה בגובה. לצורך ביצוע משימות אלו על הצד הטוב ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת דוד קלין. עובדי החברה הינם מומחים בעבודה על גובה ומסייעים ללקוחות מהמגזר העסקי והפרטי באופן המקצועי ביותר. החל מעבודות ניקוי, תחזוקה ועד אחזקת מעליות – נשמח לעמוד לרשותכם.

עבודה בגובה

סוגים שונים של עבודה בגובה

יותר ויותר אנשים עובדים או גרים בגורדי שחקים. לצד הנוף היפיפה, עליהם לתחזק את המבנה הגבוה; תחזוקה הדורשת עבודה זהירה ומקצועית בגובה. אילו פעולות ניתן לבצע בגובה? נציין את חלקן:

  • הרחקת יונים – כולנו נהנים להביט בלהקות ציפורים העוברות בשמי הארץ ליעד הבא. עם זאת, לעיתים קרובות מדי אנו מתמודדים עם יונים המטנפות את החלונות או את המרפסות שלנו. כדי לפתור מצב בעייתי זה, יש לפנות אל בעלי מקצוע אשר ידעו לתת מענה מדויק על הבעיה – גם אם אתם גרים או עובדים בקומה גבוהה במיוחד. בין אם מדובר בהתקנתם של רשתות או דוקרנים, על אנשי מקצוע אלו להיות זהירים ולהגיע לקומה הרלוונטית תוך עמידה בנהלי הבטיחות.
  • ניקוי חלונות – מעבירים את משרדכם לבניין חדש וגבוה? גרים בקומה גבוהה בבניין דירות? כדי ליצור חזית אסתטית ומזמינה, רצוי להשקיע ולנקות את החלונות. כך, האורחים יחזרו ויבקרו אתכם שוב ושוב. בנוסף, את עבודת ניקוי החלונות ניתן לבצע במגוון דרכים, כאשר סנפלינג הוא אחת הדרכים הנפוצות.

 

עבודה בטוחה ומקצועית – עם דוד קלין

חלונות המשרד דורשים ניקוי יסודי? יונים מלכלכות את מרפסת הבית שלכם? עומד בפניכם פתרון מעולה! אנו, בחברת דוד קלין, נבצע עבורכם מגוון רחב של עבודות בגובה; עבודות אשר יענו על הצרכים שלכם וישרתו אתכם על הצד הטוב ביותר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ