צרו קשר
ּ

ניקוי חלונות בסנפלינג

כיצד ציוד סנפלינג משמש לעבודות ניקיון? איזה עבודות גובה אפשר לעשות עם סנפלינג? מה הקשר בין סנפלינג ונגישות? הנה כל מה שכדאי לדעת על אחד משירותי הניקיון המשתלמים ביותר.

ציוד סנפלינג משמש לסוגים שונים של עבודות בגובה. בתוך כך, אחד התחומים שבהם ניתן לראות שימוש נרחב בציוד סנפלינג הוא ניקיון – או למען הדיוק ניקוי חלונות גבוהים. בעזרת ניקוי חלונות בסנפלינג אפשר לשפר את הנגישות לחלונות גבוהים, להבריק אותם עם ציוד מתקדם ולשדרג את החזות החיצונית של בנייני מגורים ומשרדים. כמו כן, חשוב להקפיד על כך ששירותי ניקוי חלונות בסנפלינג יבוצעו רק על ידי חברה מנוסה, המקפידה על כל כללי הבטיחות.

בחברת דוד קלין מעלים את רמת הניקיון לגבהים חדשים

לחברת דוד קלין ניסיון משמעותי בשירותי ניקוי חלונות בסנפלינג. בין היתר, אנו מסוגלים לשלוח אליך צוות סנפלינג מוביל ולהתמודד עם כתמים עיקשים בחלונות גבוהים במיוחד. נשמח להראות לך דוגמאות לפרויקטים שעליהם לקחנו אחריות ולהציע לך 30% הנחה למנוי שנתי.

מה מאפיין ניקוי חלונות בסנפלינג?

על מנת להשיג את יתרונות הנגישות של ניקוי חלונות בסנפלינג צריך להשתמש במערכת כפולה של חבלים. מערכת כפולה מאפשרת לחבר את שני החבלים לעגינה הנדסית, כמו גם לאפשר גלישה באבטחה עצמית. האבטחה העצמית משאירה את פונקציות הירידה והעלייה ברשות עובדי הניקיון בלבד, היא מבטיחה נגישות גבוהה לכל פינה בחלון ובעזרתה ניתן להקל על הלחץ של הרתמה על הירכיים.

מלבד האמור לעיל, ציוד הסנפלינג שמשמש לניקוי חלונות גבוהים מחובר לכיסא בצורה מאובטחת. חיבור מאובטח מבטיח סביבה בטוחה לעוברים ולשבים, לעובדים בבנייני משרדים או לדיירים בבנייני יוקרה ומבני מגורים משותפים. הדבר החשוב הוא לוודא שלחבל הגלישה מחובר אמצעי חיכוך ושאליו הכיסא עצמו מחובר כדי לאבטח את העובד.

הנגישות היא רק חלק מרשימת היתרונות

מטרת העל של שימוש בציוד סנפלינג היא כמובן לנקות את כל החלון ולהגיע גם לקומות גבוהות במיוחד. במקביל, יש לציין שניקוי חלונות בסנפלינג או בשיטות מתקדמות אחרות מאפשר להבריק גם את המסגרת, לנקות חיפויי אלומיניום ולהסיר לשלשת ציפורים ועטלפים. מהבחינה הזו, ציוד הסנפלינג הוא היחיד שמאפשר לבצע את העבודה בקלות וביעילות.

איזה חלונות אפשר לנקות בסנפלינג?

ציוד הסנפלינג משמש להעלאה והורדה של עובדי הניקיון ולכן ניתן ליהנות ממנו בכל סוגי הבניינים. כתוצאה מכך, ניקוי חלונות בסנפלינג מקובל במוסדות ציבור, בבתי ספר, בדירות לאחר שיפוץ, במבנים שעברו שימור וכמובן בבתים פרטיים. התנאי היחיד הוא לבצע את עבודות הסנפלינג בצורה נכונה ולהציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות.

כך הפך הסנפלינג לשירות ניקיון משתלם

בסופו של דבר, לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד מבינים שהדרך היחידה לנקות חלונות גבוהים היא באמצעות ציוד סנפלינג. מבחינת הלקוחות, משתלם יותר להזמין שירותי ניקיון מן הסוג הזה מאשר להסתכן ולנסות לנקות את החלונות לבד. חוץ מזה, כל ניסיון לנקות חלונות עם ציוד לא מקצועי עלול להסב להם נזק ולגרום להצטברות אבנית ולכלוך.

איתנו החלון שלך יהיה נקי יותר

בחברת דוד קלין, מציעים לך שילוב מושלם בין ראש שקט, מחיר הוגן ומקצועיות בלתי מתפשרת. רק נותר לך לחייג 053-5301491 ונתאם עבורך שירותי ניקוי חלונות בסנפלינג בהקדם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ