צרו קשר
ּ

ניקוי חלונות בגובה: מושגי יסוד שחשוב להכיר

ניקוי חלונות בגובה יתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מיומנים. כך, ניתן יהיה להבטיח ביצוע עבודה איכותית וללא סכנות. כמו כן, את עבודת ניקוי החלונות בגובה ניתן לבצע באמצעות מספר פעולות עיקריות: החל מאוסמוזה הפוכה ועד שימוש בסנפלינג – התוצאה תהיה מבריקה. גרים בקומה גבוהה בבניין דירות? עובדים במבנה משרדים גבוה? כדי שחלונות הבניינים יהיו מצוחצחים, אתם מוזמנים לפנות אל דוד קלין. חברה זו מתמחה במגוון עבודות ניקוי למגזר הפרטי והעסקי. כלומר, לצד ניקוי מקצועי של חלונות, צוות העובדים מבצע עבודות פוליש וקס לרצפות.

 

כל עסק או מבנה מגורים מעוניינים ליצור חזות אסתטית ונקייה; חזות נעימה ואסתטית שתקבל בברכה את העובדים, הדיירים והאורחים. לאור כל זאת, רצוי לקרוא לחברה מקצועית אשר תנקה את החלונות היטב. עם זאת, כאשר מדובר במבנים גבוהים, חשוב להבין דבר עיקרי: עבודה בגובה דורשת מיומנות רבה. חלק ממיומנות זו כוללת, למשל, היכרות עם המושגים הבאים:

  • אוסמוזה הפוכה – לאורך תהליך האוסמוזה ההפוכה, ריכוז המלחים הגבוהים במים הולך ויורד. התוצאה הסופית הינה מים מטוהרים. אחד השימושים הנפוצים ביותר באוסמוזה ההפוכה הוא לצורך ניקוי חלונות בקומות גבוהות. כלומר, על ידי שימוש במוטות מיוחדים היכולים להגיע לגובה רב, ניתן לייצר מים נקיים באמצעותם העובדים ינקו כראוי את חלונות המבנה.
  • סנפלינג – כדי להגיע לקומה הרלוונטית בבניין ביעילות ובבטיחות רבה, מומלץ להשתמש בציוד סנפלינג. מדובר, למעשה, בכיסא עליו העובד יושב תוך חיבור מאובטח ביותר למבנה עצמו. במקביל, חשוב לא פחות לוודא כי החבל אליו מחוברים העובד והכיסא שלו יציב ומאובטח גם כן.

 

לספק תוצאות מרשימות

ישנן שיטות שונות לנקות חלונות; שיטות המותאמות לגובה החלונות לצד היבטים אחרים. כדי שעבודה זו תתבצע על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת דוד קלין. חברה זו מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ואמינים שיבצעו עבודה איכותית. כמו כן, הם יעניקו יחס אישי ומכבד לכל לקוח.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ