צרו קשר
ּ

ניקוי בגובה בסנפלינג

רוצים ניקוי יסודי ביותר של חלונות המשרדים? לפעמים, הדרך הטובה ביותר לניקוי כל חלונות הבניין, הוא הזמנת צוות מקצועי לטובת ניקוי בגובה בסנפלינג.

כיצד מתבצע ניקוי החלונות בסנפלינג בצורה מאובטחת

על מנת שהעוגן של החוט לא ייפול יחד עם המנקה, קושרים היטב את העוגן לכיסא. העובדים, מחברים את עצמם אל ציוד הסנפלינג הבטיחותי ביותר. העובדים של החברות השונות, התנסו בעבר בסנפלינג בטיולים בחו"ל, לפני שהתקבלו לעבודה.

כדאי לדעת – ציוד סנפלינג בטיחותי כולל, בין היתר: קסדה, המגינה על הראש, חבלים אלסטיים ארוכים, רתמות ורצועות ומושב שעליו יושב המנקה.

ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג מאת צוות ניקיון מיומן

כאשר קירות הבניין מכוסים בחלונות זכוכית, יש צורך בכמה מנקים שיעבדו בו זמנית. לכן, אל הבניין מגיעים צוות של מנקים. לכל עובד, יש מסלול ירידה אחר וכך מנקים צוות העובדים את צדו החיצוני של המבנה. כמובן, כל אחד מחברי הצוות עובד במיומנות הנחוצה להשלמת המשימה.

כיצד נושאים את הציוד בעת ניקוי בגובה בסנפלינג?

הדלי, המברשת ויתר חומרי הניקוי, מחוברים גם בחוטים ונמצאים קרוב למנקה, במרחק השגת יד. וכך, לוקח בכל פעם המנקה את הציוד הדרוש לו. המנקה משתמש במכונת ניקוי חשמלית? על המכונה להיות קטנה ובמשקל קטן. המכונה תהיה מחוברת בכבלים אל מקור החשמל ובחוטים אל התקרה.

דוד קלין מספקת שירות ניקוי בגובה בסנפלינג מקצועי, אמין ואיכותי

דוד קלין, מבינים שניקוי חלונות בגבהים באמצעות סנפלינג, איננה רק תחביב. לכן, אנו מקבלים את העובדים המקצועיים ביותר, שעברו לשם כך הכשרה מקצועית מיוחדת מטעם משרד העבודה וסיימו בהצטיינות. אנו מקבלים רק עובדים שקיבלו אישור מיוחד מטעם משרד העבודה והרווחה לעסוק בניקוי באמצעות סנפלינג.

רוצים שהחלונות שלכם יהיו מבריקים באופן קבוע? אנו מציעים מנוי שנתי עבור ניקוי בגובה בסנפלינג. 6 פעמים בשנה, נשלח אליכם צוות סנפלינג מקצועי, שינקה את החלונות בצורה מקצועית וב30% הנחה.

אצלנו תקבלו את ניקיון החלונות באמצעות סנפלינג בצורה הטובה ביותר! צרו עמנו קשר עוד היום!

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ